Decoratie

De robuuste LED-straler die verder gaat waar anderen stoppen

In industriële of kustomgevingen heeft een LED-straler meer nodig dan alleen een goede lichtopbrengst. Vocht, zout, vervuiling of chemische dampen eisen hun tol op toestellen die daar niet op voorzien zijn.
Onze Evolve 2 LED-straler is wél klaar voor die uitdaging: een krachtpatser in prestaties én bescherming, met een C4-classificatie en een dubbele Interpon-coating als bewijs van zijn duurzaamheid.

🛡️ C4-classificatie volgens ISO 12944-2: bescherming op hoog niveau

De Evolve 2 is getest en goedgekeurd voor gebruik in corrosieve omgevingen van klasse C4 High, zoals:

  • Industriële zones met hoge luchtvochtigheid of chemische dampen

  • Kustgebieden met zout in de lucht

  • Buiteninstallaties met vervuiling of wisselende weersomstandigheden

Een C4-klassering betekent dat je armatuur lang meegaat in veeleisende omstandigheden, waar standaardproducten het vroegtijdig begeven.

🎨 Dubbele Interpon-coating: voor wie meer verwacht dan standaard

De Evolve 2 is voorzien van een tweelaagse poedercoating van Interpon by AkzoNobel, een wereldreferentie in duurzame coatings:

  • Primerlaag voor extra bescherming tegen roestvorming

  • Toplaag met UV-bestendige Interpon-lak voor kleur- en krasvastheid

Dit zorgt niet alleen voor een strakke afwerking, maar ook voor een uitzonderlijke corrosiebestendigheid. Ideaal voor toepassingen met veel vocht, vuil, of mechanische belasting.

🌱 Milieubewust: duurzaam op meerdere vlakken

De Interpon-coating is niet alleen robuust, maar ook een milieuvriendelijke keuze:

  • VOC-vrij (geen schadelijke oplosmiddelen)

  • Minimaal afval, want overtollig poeder wordt hergebruikt

  • REACH- en RoHS-conform

  • Verlengt de levensduur van het armatuur en vermindert zo materiaalverbruik

Zo kies je met Evolve 2 niet alleen voor betrouwbaarheid, maar ook voor een bewuste investering op lange termijn.

📦 Slim verpakt, efficiënt verlicht

Ook op vlak van verpakking maken we een verschil: de Evolve 2 wordt volledig plasticvrij verpakt, met gerecycleerde en recycleerbare materialen. Dat vermindert de milieu-impact nog voor het armatuur geïnstalleerd is.
En eenmaal in gebruik, levert het toestel tot 165 lumen per watt – een uitzonderlijke efficiëntie die garant staat voor een lager energieverbruik én een lagere CO₂-voetafdruk bij elke branduur.

Wil je je project voorzien van een LED-straler die blijft presteren onder druk? Kies dan voor de Evolve 2. Sterk efficiënt en duurzaam.

Ontdek hier het volledige gamma